>>

  Czym jest pellet?  

>>

  Dlaczego my?  

>>

  Palniki pelletowe  
 
 
 
 
  

Palniki pelletowe

Są to bezobsługowe  urządzenia  dedykowane  do  montażu i modernizacji  istniejących  instalacji centralnego  ogrzewania  zarówno gospodarstw domowych jak i zakładów, hal produkcyjnych, spółdzielni mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej  bez konieczności wprowadzania kosztownych zmian w aktualnej instalacji.

Montaż palnika na pellet pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania w przypadku kotłowni olejowych a przy kotłowniach na paliwa stałe zyskujemy ich pełną automatyzację i wygodę użytkowania, chroniąc jednocześnie środowisko naturalne.


Firma Eco Palnik od lat zajmuje się techniką cieplną. Produkuje palniki na pellet do kotłów CO przystosowane do montażu w drzwiczki każdego kotła na paliwo stałe oraz do niektórych kotłów olejowych i gazowych – jeśli jest możliwość okresowego wybierania popiołu.

W ofercie posiada urządzenia o szerokim zakresie mocy nominalnej od 16 kW do 1MW. Firma Eco Palnik systematycznie powiększa gamę swoich produktów o nowe konstrukcje i  większe moce urządzeń. Eco Palniki ogrzewają domy jednorodzinne, hale przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej, suszarnie, wytwornice pary, a nawet piece piekarnicze do wypieku chleba.

Firma Eco Palnik produkuje również różnej wielkości zasobniki na opał. Zachowuje przy tym maksimum funkcjonalności przy estetycznym wyglądzie i pojemności dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta.

Firma PHU Pelletowo jako autoryzowany Dystrybutor zajmuje się natomiast montażem i serwisem tych właśnie urządzeń grzewczych.

Polityka firmy Eco Palnik: tworzymy urządzenia najwyższej jakości, funkcjonalne, bezobsługowe       i niezawodne w działaniu, a przy tym dostępne za przystępną cenę.

Polityka firmy PHU Pelletowo: doradzamy, instalujemy i serwisujemy palniki pelletowe firmy Eco Palnik jako jej partner i przedstawiciel w terenie.


Przykłady zainstalowanych palników pelletowych Eco Palnik w kotłach:

Kocioł gazowy Buderus z Eco Palnikiem

Kocioł węglowy SAS z Eco PalnikiemKocioł gazowy Viessmann z Eco Palnikiem

Kocioł gazowy Buderus                             Kocioł węglowy SAS                    Kocioł gazowy Viessmann

 

Zapraszamy do obejrzenia palnika firmy Eco-Palnik podczas pracy (link):

Palnik przy pracy

 

Firmy Pelletowo i Eco Palnik zapraszają do współpracy !

 


 
       
 
 

Copyrights by Pelletowo.pl Kontakt tel. 697 885 644